2005 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Ortadogu21 Grup, ilk yatırımını çay sektöründe gerçekleştirdi.Camelon Çay ile başlayan faaliyet alanı ilerleyen yıllarda inşaat faaliyetleri ile devam etti.

İleriyi görebilmek, değişen tüketici tercihleri karşısında doğru stratejiler belirleyip beklentilerin üzerinde ürünlerle piyasada yer almak ve ilkeleri doğrultusunda gelişmek, kurulduğu yıldan bu yana Ortadogu21 Grup`un, temel yapı taşlarını oluşturdu. Bu yapı taşları ile inşa edilen tesislerde, CAMELON Markası altında üretilen ürünler, kendi kategorilerinde lider markalar içinde yer almakta.

Ortadogu21 Grup`un ilk girişimi olan Camelon Çay, Türkiye`de özel kuruluşlara üretim izni verilmesi ile birlikte başladı. İlk olarak dökme çay ile başlayan yatırımlar, ilerleyen yıllarda poşet çay ve yeşil çay çayları üretimleri ile devam etti. Yüksek hedefleri doğrultusunda, standartlarını da yüksek tutan Camelon Çay, AB normlarındaki hijyenik tesislerde, el değmeden üretilen ve sürekli laboratuar testlerinden geçirilen ürünler, Türkiye damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusuyla raflarda yer almakta. Sri Lanka`da 1 adet çay işleme ve Diyarbakır`da 1 adet çay paketleme fabrikasına sahip Camelon Çay; yeniliklere hızla uyum sağlayan dinamik yapısı ve sürekli yükselen grafiği ile özel sektörün lider markası oldu.

Wicker Chair